Novinky

Nová posila do týmu

Rády se s vámi podělíme o šťastnou novinku a zároveň personální změnu. Veronika Procházková se na nějakou dobu uchyluje k mateřským povinnostem, bez péče úžasných kosmetiček vás ale nenecháme! Během její nepřítomnosti vám budou plně k dispozici skvělé Veronika Kašparová (úterý až pátek), tel. 777 876 027 a Ludmila Kutá (sobota a pondělí), tel. 777 109 867. Obě už se na vás moc těší!

Nová posila do týmu

S radostí vám představujeme velice šikovnou kadeřnici Kristýnu Špičánovou, kterou nyní také můžete potkávat v Beauty studiu Procházková. Objednávejte se na telefonu 731 912 936.

Permanentní makeup

S potěšením vám nyní nabízíme permanentní makeup - velice přirozené vylepšení vzhledu, při kterém se vrchní vrstvy pokožky vpraví hypoalergenní minerální barviva, která vydrží zhruba 3 - 4 roky.

Novinka v nabídce - Pěstící séra

V našem salonu nyní zakoupíte růstová séra na řasy a obočí, u kterých máme ozkoušené skvělé výsledky. Poptejte se po nich, rády poradíme.

Novinka v nabídce - Skořicovo-kávový zábal proti celulitidě

Skořicovo-kávový zábal proti celulitidě
90 minut (ošetření boků, zadečku a celých nohou)
Cena ošetření 490,- Kč

NYNÍ AKCE 10+1 ZDARMA

Tipy na dárky

Udělejte svým blízkým radost dárkem, který opravdu potěší! V nabídce našeho salonu naleznete dárkové poukázky!

Tip pro muže! Rádi byste potěšili svou polovičku kvalitní kosmetikou? Na přání sestavíme balíček z pleťové, tělové nebo vlasové kosmetiky. O vše se postaráme!

Dárkový poukaz


Proměna Vaší vizáže

Nebojíte se změn? Ráda byste vyzkoušela něco nového? Tak právě pro Vás jsme připravily speciální balíček, který obsahuje:

  • Kompletní změnu účesu (nový střih, barvu, melír…) podle Vašeho typu, přání a aktuálního trendu
  • Péči vizážistky, která Vás profesionálně nalíčí jak pro denní tak slavnostní příležitost, poradí, jak se správně nalíčit sama a jaké barvy se k Vám hodí podle barevné typologie.

Domů si odnesete nejen skvělý pocit z nové image, ale i odborné rady, jak pečovat o svou pleť i vlasy, aby zůstaly i nadále krásné. Protože chceme, aby naše péče o Vaši krásu byla komplexní, zabýváme se i stravovacími návyky podle Dr.Laporta! I Vaše tělo si zaslouží pozornost a péči!

Tato proměna trvá 4-6 hodin. Věnujeme se jen Vám pro Vaši maximální spokojenost!

Cena 3 600,-Indická masáž hlavy + antistresová masáž

Indická masáž hlavy a protistresová masáž

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede Vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti, napětí ve svalech krku a ramen. O výborných účincích na vlasy a pokožku hlavy není sporu. Pokud se tato masáž provádí opakovaně, dokáže omezit výskyt migrén.

Velmi účinné je také k masáži hlavy přidat antistresovou sestavu masáže ramen a šíje, protože je zbavíte obrovské psychické zátěže a budete se cítit jako znovunarození... Indická masáž hlavy zahrnuje nejprve uvolnění ramen, paží a krku, masáž hlavy, která se provádí na sucho nebo za použití vlasového tonika a masáž obličeje.

Indická masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, vzniká v těchto oblastech napětí, které se neustále hromadí a zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Není tedy divu, že lidé v Indii často takto masírují děti už od narození.Se souhlasem Dexter Academy
www.Dexter-Academy.cz