Kosmetika

Pozor, pozor, Veronika Procházková se na nějakou dobu uchyluje k radostným mateřským povinnostem, bez péče úžasných kosmetiček Vás ale nenecháme! Pro aktuální informace nás, prosím, kontaktujte.


Starat se o vás budu já, kosmetička Veronika Procházková.

Využijte mým zkušeností a znalostí z oboru! Jsem absolventkou SOU v Hradci Králové a následně nástavbového studia zakončeného maturitní zkouškou. Zúčastnila jsem se řady kurzů, seminářů, stáže ve Francii, Portugalsku a pravidelně navštěvuji kosmetické veletrhy nejen u nás, ale i v zahraničí.

Spolupracuji se značkami profesionální kosmetiky GERnétic, Revital a Energy. Nejdříve zanalyzuji Vaši pleť a poté vyberu vhodnou péči. Pro každého klienta sestavím kosmetický program v závislosti na jeho individuálních potřebách a možnostech.

K ošetření používám pouze přírodní produkty, zajímám se o bylinky a alternativní medicínu.

Pomocí kosmetické a následně domácí péče lze zamezit předčasnému stárnutí pokožky, lze redukovat a ošetřit tukové polštáře, celulitidu a otoky dolních končetin, zpevnit a modelovat poprsí a dekolt, zeštíhlit a formovat postavu.

Zároveň s klienty řeším problémy, které se na pokožce mohou vyskytnout, jako např. akné, strie, jizvy, ekzémy, popáleniny, lupénka, plísně, varixy a pigmentové skvrny.


Nabízím

 • Péči o obličej a dekolt
 • Řešení aknózní pleti a jiných kožních problémů
 • Péči o poprsí
 • Tělový program
 • SPA program
 • Speciální ošetření pro nastávající maminky
 • Speciální balíčky pro nevěsty
 • Ošetření pleti před a po invazivním chirurgickém zákroku
 • Ošetření pro muže
 • Depilace
 • Líčení - vizážistiku
 • Trvalou na řasy

Těším se na vás!
kosmetička VeronikaPéče o obličej

Obličej je nejviditelnější částí těla. Je proto potřeba o něj důkladně pečovat kvalitními přípravky. Společnost GERnétic vám nabízí špičkovou ošetřující kosmetiku a ucelenou řadu přípravků pro použití na obličej. Vaše pleť bude po jejich aplikaci svěží, čistá, plná života a především zdravá. Dopřejte si exkluzivní péči kosmetiky GERnétic!


Péče o poprsí GERnétic

Péče o poprsí patří k exkluzivním kúrám přinášejícím ženě viditelné výsledky již při prvním ošetření. Po použití přípravků GERnétic z řady prsní péče budou Vaše prsa pevnější, plnější a dojde k jejich pozvednutí. Pro maximální účinnost doporučujeme používat celou sadu produktů určených pro péči o poprsí.

Křivka poprsí závisí na napětí pokožky a podpůrných svalů. Prsa jsou držena vrstvou kůže – jakousi přirozenou podprsenkou. Věk, redukční diety, poškození pleti způsobené sluncem, antikoncepce – to jsou faktory, které ovlivňují tvar a pevnost prsou. Vyvolávají ztrátu pevnosti, pružnosti, snižují hydrataci kůže. Proto je třeba o tyto partie pravidelně pečovat.

Kdy začít s péčí o poprsí? Nikdy není příliš brzy! Tak jako se staráme o to, abychom měli hebkou pleť na obličeji, musíme pečovat i o prsa. Francouzská kosmetika GERnétic nabízí špičkové přípravky, které jsou svým složením přímo předurčené pro citlivá prsa. Obsahují vysokou koncentraci účinných látek, rostlinné výtažky a substance zpevňující pokožku. Zabezpečí dokonalou výživu buňkám prsní tkáně, zamezí předčasnému ochabnutí, ale dovedou napravit i to co způsobila například dovolená s přehnaným opalováním, redukční dieta, nebo těhotenství. Tvar a velikost poprsí jsou částečně geneticky předurčené, ale v současné moderní době je možné do určité míry ovlivnit i tyto faktory. Nemám na mysli vložení prsních implantátů, ale systematickou péči a pravidelné nanášení špičkových výrobků, kosmetiky GERnétic. Produkty, které díky využití nejnovějších poznatků v oblasti buněčného výzkumu jsou schopny ovlivnit velikost a tvar poprsí.

K dosažení dobrých výsledků je velmi důležité pravidelné denní nanášení tonika SEINO, buněčného stimulátoru ENDO SPECIAL PLUS a krému MACRO 2000. Při ošetření poprsí zjistíte, že přípravky GERnétic opravdu působí. Po ošetření na lehátku vás kosmetička změří a Vaše prsa budou pozvednuta o 1–2 cm.

Výrobky GERnétic určené k ošetření poprsí neošetřují pouze povrch pokožky, ale aktivní látky pronikají do těla. Tohoto efektu je možné využít i ze zdravotního hlediska - k urovnání menstruačního cyklu, k odstranění bolestivé menstruace, nebo potlačení nepříjemných projevů u žen v klimakteriu. MUDr. Laporte doporučuje tyto produkty i ženám, kterým se nedaří otěhotnět.


Péče o tělo

Detoxikační a relaxační zábal celého těla

Mořské řasy jsou již po staletí používány pro svojí schopnost podporovat zdraví. Obsahují vysoké množství důležitých látek, nenahraditelných nejen pro pokožku, ale i pro celý organismus.

Proceduru ocení ženy i muži. Jedná se o celotělové relaxační a detoxikační zábaly, které poskytnou optimální ošetření nejen pokožce, ale i celému tělu. Výživné látky – vitaminy, minerály, stopové prvky a aminokyseliny doplní výživu kožních buněk, pokožka se zjemní, zvláční a zpevní. Díky hluboké hydrataci má pleť svěží a odpočatý vzhled. Aktivní látky pronikají během zábalu do těla, podporují správnou funkci látkové výměny, odbourávají toxické látky, mají vliv na snižování nadváhy, odstranění celulitidy, zvyšují imunitu a upevňují celkové zdraví.

Lehká masáž speciálním olejem s výtažky levandule a rozmarýnu přivodí příjemný pocit uvolnění, podpoří relaxaci svalů a nervů a pokožku lehce prokrví.

Na celé tělo nanáší kosmetička masku MARINE ESSENCE, jejíž účinky jsou ještě umocněny éterickými oleji.

Celé tělo se zabalí do tenké folie, prostěradla a deky tak, aby zůstala možnost volného pohybu. V zábalu je příjemné teplo, můžete ležet na zádech nebo na břiše a příjemně odpočívat.

Relaxace probíhá 30 - 40 minut, pak se zábal odstraní a po osprchování vám kosmetička aplikuje příjemné tělové mléko.

Pro zabezpečení maximální péče doporučujeme 5 – 10 zábalů v týdenním intervalu.

Zeštíhlující zábal

Zeštíhlení, které začíná z nitra buněk. Cenné složky aktivních látek pronikají k samému jádru jednotlivých buněk a

odtud aktivují vylučování toxických látek a urychlují metabolismus.

Zeštíhlují zábal pomáhá nastartovat proces spalování tuků. Zeštíhlení je rychlejší, intenzivnější a trvalejší. Zábaly navrací svůdnou štíhlost, která trvá!

Kosmetička ošetří celé tělo přípravky které podpoří tok lymfy, hluboké prokrvení a odbourávání lipidů. Poté nanese masku BODY SLIMMING WRAP na celé tělo.

Celé tělo se zabalí do tenké folie, prostěradla a deky tak, aby zůstala možnost volného pohybu. V zábalu je příjemné teplo, můžete ležet na zádech nebo na břiše a příjemně odpočívat.

Ošetření probíhá 30 - 40 minut, pak se zábal odstraní a po osprchování vám kosmetička aplikuje příjemné tělové mléko.

Pro zabezpečení maximálního účinku doporučujeme 5 – 10 zábalů v týdenním intervalu.

Depilace

Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů. Nevýhodou je, že v závislosti na citlivosti pokožky, se může jednat o bolestivější způsob depilace (i když bolest trvá velice krátkou dobu).

Depilace voskem se používá na všechny části těla - obličej, hrudník, záda, podpaží, intimní partie žen i mužů (brazilská depilace), ruce, nohy...


Péče pro muže

Špičková kosmetická péče již není pouze výsadou žen.

Kosmetika GERnétic nabízí produkty speciálně určené pro potřeby mužské pleti.

Mužská pleť se od ženské pleti liší v následujících vlastnostech - je mastnější, silnější, je v ní více krevních vlásečnic. Při každodenním holení je pleť více namáhána, přichází o povrchový kožní maz, což způsobuje podráždění, drobné záněty a v určité míře i dehydrataci pleti. Pleť muže je díky těmto okolnostem daleko více citlivá vůči agresivním vlivům vnějšího prostředí.

Moderní muži žádají nejen ošetření obličeje, ale i ošetření těla a depilaci. V ceníku najdete celou řadu ošetření pro muže!


Řešení problémů

Akné

Akné je charakterizované zánětem mazových žláz a vlasových folikulů. Nejčastěji postihuje obličej, hrudník, ramena a záda. Začíná se projevovat většinou v pubertě, obvykle ustupuje kolem dvacátého roku, ale může přetrvávat až do dospělosti. Postihuje muže i ženy (u mužů se vyskytuje častěji a také v těžších formách). Problému akné je třeba se věnovat včas, aby nedošlo k nenávratnému poškození pokožky.

Kosmetika GERnétic dosahuje výborných výsledků při řešení akné. V domácí péči by nemělo chybět DERMA čistící dermatologické mýdlo, SEBO GER zklidňující tonikum, SYNCHRO regenerační krém, který upravuje funkce kůže, má protizánětlivý charakter a zamezuje vzniku jizev, maska IMMUNO, která má intenzivní protizánětlivý charakter a na něm si můžete vyzkoušet, že GERnétic opravdu funguje. ACN je doplněk stravy, který pomáhá odstraňovat kožní problémy, vhodný pro aknetickou a problematickou pleť. Podporuje odstranění komedonů, reguluje tvorbu kožního mazu, stahuje rozšířené póry.

Pigmentové skvrny

Sluneční záření je předpokladem života, ale zároveň může být pro lidské tělo velmi nebezpečné. V nadměrných dávkách poškozuje kůži i zrak. Jedním z problémů, který vzniká na úrovni kůže po neopatrném opalování je tvorba nepravidelné pigmentace – vznik neestetických tmavých skvrn, nebo i ploch. Pigmenty vznikají nejčastěji na nejvíce exponovaných místech – v obličeji, na krku, dekoltu, často nejdou překrýt ani make-upem.

Kosmetika GERnétic má depigmentační řadu SKIN CLAIR, která funguje na bázi snižování produkce kožního pigmentu. Jsou výhradně na rostlinné bázi a při pravidelné aplikaci brzy pocítíte, ale především uvidíte účinky při nichž dojde ke sjednocení barvy kůže a skvrny budou rychle mizet.

Nepravidelná pigmentace: K nepravidelné pigmentaci dochází hlavně v jarních měsících, kdy kůže není na slunce ještě připravena. V létě se na pokožce negativně odráží nadměrné a dlouhodobé vystavení slunci bez odpovídající sluneční ochrany. V podzimních měsících sčítáme následky našeho nezodpovědného chování. V zimních měsících je tento kožní problém často podpořen pobytem na horách, kde je sluneční expozice velmi intenzivní. Problémů s nepravidelnou pigmentací rok od roku přibývá a jejich řešení se stává celoroční záležitostí.

Nezbytnou součástí řešení pigmentů je prevence. Prevencí rozumíme vyloučení příčin, které pigmentaci vyvolaly. Druhým krokem je spolehlivá ochrana proti slunečnímu záření. Třetím krokem je používání přípravků, které jsou určeny k odstranění pigmentů a dodržování pokynů při jejich aplikaci. Abychom se mohli ze slunce těšit, vyvinula značka GERnétic ucelenou řadu přípravků, které zajistí maximální ochranu, regeneraci a hydrataci kůže během slunění i po něm. MELANO II, MELANO III, MELANO IV, MELANO V, GEL PO OPALOVÁNÍ.

Popraskané žilky - kuperóza

Problém kuperózy, tedy červených žilek v obličeji, může být nedostatečná výživá cévní stěny. Doporučuji přípravek Vasco - obsahuje složky, které vyživují cévní stěnu. Používáním tohoto produktu docílíte zlepšení výživy cévních stěn, jejich ztluštění, čímž budou žilky méně prosvítat. Bohužel kosmetickými produkty nelze kuperózu zcela odstranit, pouze zlepšit stav. Vyhýbejte se průdkému sluníčku, napářce, soláriím, veškerým saunám, výkyvům teplot (přechody ze zimy do tepla) apod. Ve stravě se zaměřte více na luštěny.

Strie a jizvy

Strie jsou trhlinky v kůži, které se objevují při jejím napínání, způsobeným rychlým zvětšením objemu příslušné části těla. Nejčastěji vznikají v období dospívání, v těhotenství, při prudkých výkyvech váhy. Rovněž při vrcholovém sportu, kdy dochází k nabývání svalové hmoty, se kůže mnohdy nestačí dostatečně rychle rozpínat a praskne.

Na řešení strií a jizviček má GERnétic přípravky s hlubokým regeneračním účinkem, který postupně stávající strie a jizvičky redukuje. Pokožka je na pohled jemnější a celistvější. Nejvýraznějším přípravkem na řešení strií je ANTISTRIES – lehký krém, který několikrát denně vtíráme do postižených míst. SYNCHRO je krém výrazně mastné konzistence a bohaté textury. Díky ní dokáže pleti dodat maximální výživu, hlubokou regeneraci a revitalizaci. Stimuluje obnovu buněk, vyživuje je a navrací jim fyziologickou rovnováhu. Na zpevnění pokožky při redukci váhy doporučuji krém SOMITO, který doplňuje do tkáně somity - látku, která souvisí s pevností kůže.

Jizva vzniká vždy po zranění kůže do určité hloubky. Pokud postihne zranění škáru a vrstvy hlubší, kůže se vždy hojí jizvou. Kůže si v této hloubce již neumí sama vytvořit stejnou strukturu. Vytváří strukturu náhradní – vazivovou, a to jizvu.Výsledný vzhled jizvy je značně závislý na genetické dispozici, věku, zdravotním stavu, charakteru hojení, charakteru poranění, ale do určité míry můžeme výsledný vzhled ovlivnit i my sami. Za příznivých okolností je možno linii jizvy učinit mnohem méně nápadnou.

Strie (pajizévky) jsou trhlinky v kůži, které se objevují při jejím napínání, způsobeným rychlým zvětšením objemu příslušné části těla. Nejčastěji vznikají v období dospívání, v těhotenství, při prudkých výkyvech váhy. Rovněž při vrcholovém sportu, kdy dochází k nabývání svalové hmoty, se kůže mnohdy nestačí dostatečně rychle rozpínat a praskne. Strie mohou mít muži i ženy na různých partiích těla, většinou na břiše, stehnech, hýždích, bocích a prsou. Příčinou poškození je nedostatek kolagenu a elastenu v pojivových tkáních, které se tak stávají velmi křehkými. Nedostatek kolagenu a elastenu může být způsoben genetickou dispozicí či nevyváženou stravou v dětství.

Celulitida

Celulitida se stane naším nevítaným společníkem, jestliže v našem těle dochází k poruchám v krevním oběhu a lymfatickém toku. V této situaci se z těla nestačí přirozenou cestou vyplavit odumřelé buňky a začnou se usazovat pod kůží, kde způsobují mikrozáněty.

Velice účinné přípravky GERnétic k odstranění celulitidy podporují mikrocirkulaci krve a tok lymfy v těle. Aktivují buněčný metabolismus a působí proti zadržování vody v těle. Tím urychlují odplavení a vyloučení odpadních látek z pokožky. Nezanedbatelné jsou i zjemňující a protizánětlivé účinky. Z přípravků na celulitidu jsou to: LYMPHO, VEINULO SPECIAL PLUS, GEL MARINE BODY COMFORT, KRÉM MARINE BODY BEAUTY, VASCO ARTERA.

Tukové polštářky

Při formování postavy je potřeba podpořit metabolismus. Důležité je pravidelné stravování během dne, hodně ovoce, zeleniny a nezapomínejte na dostatečný pitný režim. Dále pravidelný pohyb několikrát týdně. Formování postavy se dá báječně podpořit masáží a celotělovými zábaly v kosmetickém salonu.

Zeštíhlující řada GERnétic upravuje metabolismus tuků a zabraňují jejich ukládání. Vyrovnává nedostatek potřebných látek. Odvádí z těla toxické látky. LYMPHO – tělové tonikum, ADIPO GASTA – zeštíhlující krém, KRÉM MARINE BODY BEAUTY – zeštíhlující krém, SOMITO – zpevňující krém, PERFECT BODY – zeštíhlující krém a FOOD CONTROL – doplněk stravy jehož cílem je redukovat chuť k jídlu bez způsobení nedostatků ve výživě. Působí jako „tlumič“ chuti a zároveň zlepšuje střevní aktivitu (proces trávení a vyprazdňování).