Kadeřnictví - kadeřnice Markéta Špitálská

Markéta Špitálská je momentálně na mateřské dovolené a plně ji zastupuje skvělá kadeřnice Kristýna Špičánová.

Starat se o vás budu já, kadeřnice Markéta Špitálská. Využijte mých zkušeností a znalostí z oboru! Jsem absolventkou SOU v Hradci Králové a následně nástavbového studia zakončeného maturitní zkouškou. Zúčastnila jsem se řady kurzů, seminářů a pravidelně navštěvuji kadeřnické veletrhy nejen u nás ale i v zahraničí. Neustále sleduji nové trendy, abych byla připravena nabídnout Vám to nejlepší!

Pracujeme s profesionální vlasovou kosmetikou BES Beauty & Science.


BES Beauty & Science

BES Je značka italské profesionální vlasové kosmetiky. Je velmi úspěšně zastoupená v 70 zemích světa.

B - BEAUTY označuje krásu a to především krásu vlasů, která je docílena vyspělou vlasovou kosmetikou a která přispívá k pocitu celkové duševní i fyzické pohody.

E - EXPERIENCE označující aktivní zkušenost a to jak obchodních zástupců, tak kadeřníků, kteří se značkou pracují. E je rovněž chápáno jako EXKLUZIVNÍ řada vlasových přípravků, které jsou nabízeny pouze v kadeřnických salonech.

S - SCIENCE označující vědecké poznatky aplikované v péči o vlasy, představující spojení mezi profesionalitou a technologií. S znamená rovněž SLUŽBU, kterou značka BES Beauty & Science poskytuje všem svým klientům.


Nabídka služeb

  • stříhání dámské, pánské
  • barvení vlasů BES Hi-Fi, Součástí barvy je i včelí vosk, který nahrazuje chemická zahušťovadla. Přítomné obilné proteiny dodávají vlasům lesk a současně plní regenerační funkci
  • klasické melírování a melírování vlasů pomocí odbarvovacího krému, speciální formule v krému a přítomnost látek se změkčujícími účinky chrání vlasy před vysoušením a zvýšenou lámavostí
  • trvalou ondulaci, standardní typ i jemné s nízkým pH, jedná se o ondulační roztok, který zaručuje dosažení dokonalé rovnováhy mezi módními trendy a požadovaným výsledkem, přičemž je plně respektována péče o strukturu vlasu. Vlasy dostávají sílu, objem a lesk
  • svatební a společenské účesy
  • indickou masáž hlavy, tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede Vás k maximální relaxaci a uvolnění.
  • řešení problémů s vlasovou pokožkou, nadměrná tvorba mazu a vypadávání vlasů, problémy s lupy

Bezplatné poradenství a konzultace je pro mne samozřejmostí. Orientační ceny vybraných služeb najdete v ceníku.

Ráda se zajímám o aktuální trendy v účesové tvorbě, navštěvuji odborné veletrhy a účastním se seminářů a školení pro Vaši maximální spokojenost.

Těším se na vás!
kadeřnice Markéta